Боржникам « ДЕЛЬТА БАНК»
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВ ВИМОГИ ЗА ДОГОВОРАМИ

 

Повідомляємо, що 27 грудня 2018 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВЕСТА» придбало у Публічного акціонерного товариства «ДЕЛЬТА БАНК» усі права грошової вимоги за Вашим кредитним договором. Починаючи з 27 грудня 2018 року всі зобов’язання за кредитним договором, що підлягали виконанню на користь ПАТ «ДЕЛЬТА БАНК» і залишаються невиконаними на даний час, необхідно виконувати в повному обсязі на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВЕСТА» згідно з умовами договору та вимогами законодавства України.
ВАЖЛИВО! Починаючи з 27 грудня 2018 року, сплата заборгованості має проводитись виключно за реквізитами нового кредитора! В іншому випадку платежі не будуть направлені на погашенні існуючої заборгованості, що тягне за собою збільшення поточного боргу шляхом нарахування штрафів та пені.

У зв’язку з вищевикладеним, Вам необхідно сплатити заборгованість за наступними реквізитами:
№ рахунку отримувача: 2650 6016 5022 01
Отримувач: ТОВ “ФК «ВЕСТА»
Код отримувача: 41264766
Банк отримувача: ПАТ «Альфа Банк»
Код Банку отримувача: 300346
Призначення платежу: ІПН, ПІБ Боржника, № договору
У разі виникнення будь-яких питань стосовно Вашої заборгованості Вам необхідно звернутись до Вашого Нового кредитора — ТОВ «ФК « ВЕСТА» за номером телефону (068)-96-39-989. (дзвінки в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів згідно тарифів Вашого оператора).

Договір № 1076К купівлі-продажу майнових прав

Реєстр Боржників