Боржникам « ЕВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВ ВИМОГИ ЗА ДОГОВОРАМИ

 

Повідомляємо, що 27 грудня  2018 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВЕСТА» придбало у Публічного акціонерного товариства «ЕВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК»    усі права грошової вимоги за Вашим кредитним договором.

Починаючи з 27 грудня  2018 року всі зобов’язання за кредитним договором, що підлягали виконанню на користь «ЕВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» і залишаються невиконаними на даний час, необхідно виконувати в повному обсязі на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВЕСТА» згідно з умовами договору та вимогами законодавства України.

ВАЖЛИВО! Починаючи з 27 грудня  2018 року, сплата заборгованості має проводитись виключно за реквізитами нового кредитора! В іншому випадку платежі не будуть направлені на погашенні існуючої заборгованості, що тягне за собою збільшення поточного боргу шляхом нарахування штрафів та пені.

 

У зв’язку з вищевикладеним, Вам необхідно сплатити заборгованість за наступними реквізитами:

№ рахунку отримувача: 2650 6016 5022 01

Отримувач: ТОВ “ФК «ВЕСТА»

Код отримувача: 41264766

Банк отримувача: ПАТ «Альфа Банк»

Код Банку отримувача: 300346

Призначення платежу: ІПН, ПІБ Боржника, № договору

У разі виникнення будь-яких питань стосовно Вашої заборгованості Вам необхідно звернутись до Вашого Нового кредитора — ТОВ «ФК « ВЕСТА» за номером телефону (068)-96-39-989. (дзвінки в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів згідно тарифів Вашого оператора).

 

Договір № UKR-2018-01 про відступлення (купівлі-продажу) прав вимоги

Реєстр боржників