Боржникам « Київська Русь»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВ ВИМОГИ ЗА ДОГОВОРАМИ

 

Повідомляємо, що 03 квітня  2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВЕСТА» придбало у Публічного акціонерного товариства «Київська Русь»    усі права вимоги та інші  майнові права за кредитними договорами, що укладені з юридичними особами та які знаходяться в заставі Національного банку України, а саме: права вимоги за кредитними договорами в кількості 12 шт.; майнові права за кредитними договорами в кількості 3 шт., згідно протоколу електронного аукціону  UA-EA-2019-01-21-000010-b.

Починаючи з 03 квітня  2019 року всі зобов’язання за кредитним договором, що підлягали виконанню на користь ПАТ «Київська Русь»    і залишаються невиконаними на даний час, необхідно виконувати в повному обсязі на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВЕСТА» згідно з умовами договору та вимогами законодавства України.

ВАЖЛИВО! Починаючи з року, сплата заборгованості має проводитись виключно за реквізитами нового кредитора! В іншому випадку платежі не будуть направлені на погашенні існуючої заборгованості, що тягне за собою збільшення поточного боргу шляхом нарахування штрафів та пені.

 

У зв’язку з вищевикладеним, Вам необхідно сплатити заборгованість за наступними реквізитами:

рахунку отримувача: 2650 3016 5022 04

Отримувач: ТОВ “ФК «ВЕСТА»

Код отримувача: 41264766

Банк отримувача: ПАТ «Альфа Банк»

Код Банку отримувача: 300346

Призначення платежу: ІПН, ПІБ Боржника, № договору

У разі виникнення будь-яких питань стосовно Вашої заборгованості Вам необхідно звернутись до Вашого Нового кредитора — ТОВ «ФК « ВЕСТА» за номером телефону (068)-96-39-989. (дзвінки в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів згідно тарифів Вашого оператора).

Договір про відступлення майнових прав за договорами іпотеки,застави

Договір купівлі-продажу майнових прав

Договір про відступлення (купівлі-продажу) прав вимоги

Реєстр договорів, права вимоги за якими відступаються та боржників

Реєстр договорів, майнові права за якими продаються та боржників